Stypendia sportowe 2018

28 marca odbyła się uroczysta gala, podczas której Burmistrz Grzegorz Kubik dokonał oficjalnego wręczenia stypendiów sportowych za osiągnięcia w 2017 roku.

Stypendia i nagrody w 2018 roku - nowe zasady

Informujemy, że Rada MIejska Gminy Rawicz 22 listopada uchwaliła nowe zasady przyznawania stypendiów i nagród dla zawodników rawickich klubów sportowych lub dla sportowców wywodzących się z Rawicza. Zmiana dotyczy również dodaniu nagród jednorazowych dla trenerów i instruktorów. Nowe uregulowania są efektem pracy Rawickiej Gminnej Rady Sportu działającej przy Burmistrzu Gminy Rawicz. Termin składania nowych wniosków pozostał bez zmian czyli do 31 stycznia 2018 roku. Odsyłamy do lektury treści uchwały w dziale Biuro Obsługi Klienta/Stypendia sportowe.

Stypendia sportowe w 2017 nowe zasady

Przypominamy, że od 2017 roku obowiązują nowe zasady ubiegania się o stypendia sportowe Burmistrza Gminy Rawicz "Nadzieje Olimpijskie". Termin składania wniosków został utrzymany do 31 stycznia. Zmianie uległy między innymi kryteria uprawniające sportowców do otrzymania stypendium oraz wysokość kwoty stypendium. Zainteresowanych odsyłamy do treści uchwały (w załączniku). Zmiany dotyczą również wniosku, który umieszczamy w załączniku. 

Stypendia sportowe na 2016 nowe zasady

Przypominamy, że od 2016 roku obowiązują nowe zasady ubiegania się o stypendia sportowe Burmistrza Gminy Rawicz "Nadzieje Olimpijskie". Termin składania wniosków został przedłużony do 31 stycznia. Zmianie uległy między innymi kryteria uprawniające sportowców do otrzymania stypendium oraz wysokość kwoty stypendium. Zainteresowanych odsyłamy do treści uchwały (w załączniku). Zmiany dotyczą również wniosku, który umieszczamy w załączniku.    

Kolejna zmiana w uchwale "Nadzieje Olimpijskie"

N wrześniowej sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz wprowadzono dodatkowy zapis dotyczący nagród specjalnych dla zawodników, którzy zajęcli od I do III miejsca w Igrzyskach Olimpisjkich i Paraolimpijskich. Cały tekst uchwały prezentujemy poniżej.

DO GÓRY