Szkolenie "Jak zaplanować działalność naszej organizacji?"

Planowanie strategiczne działań w organizacji oraz tworzenie biznesplanu to tematyka, która jest dla wielu organizacji pozarządowych postrzegana jako trudna i mało użyteczna w ich działaniach. Chcąc udowodnić jak przydatne dla organizacji może być posiadanie wiedzy w tym zakresie, Centrum PISOP zaprasza na szkolenie "Jak zaplanować działalność naszej organizacji", które odbędzie się w dniach 12 - 13.05.2014 r. w godzinach  9.00 - 16.00. Miejscem szkolenia będzie Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawiczu znajdujący się przy ulicy Gen. Grota Roweckiego 4a.

 

 

 

Podczas szkolenia, które poprowadzi ekspert w tej dziedzinie Bartłomiej Sroczyński,  omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Układ i konstrukcja biznesplanu,
  • Cele krótko i długoterminowe,
  • Plan operacyjny i marketingowy,
  • Analiza potencjału,
  • Harmonogram działań oraz plan finansowy,
  • Ocena przedsięwzięcia.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać (na specjalnym formularzu do pobrania poniżej) najpóźniej do 7 maja mailem na adres anna.kaczmarek@pisop.org.pl  lub faksem pod nr 65 520 78 86. Oferta skierowana jest do organizacji pozarządowych z Rawicza i powiatu rawickiego. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny. Więcej informacji pod nr  tel. 65 520 78 86.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_zgłoszeniowy_szkolenie.pdf)Formularz_zgłoszeniowy_szkolenie.pdf[ ]216 kB
DO GÓRY