Na jakim etapie jest Palomar?

Firma Rawicz Energy będąca częścią Grupy Palomar Natural Resources uzyskała właśnie komplet pozwoleń na budowę ośrodka oczyszczania gazu w Dębnie Polskim, strefy przyodwiertowej w Szymanowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz gazociągu przesyłowego do stacji przyłączeniowej przy KGZ Załęcze w Wodnikach i prowadzi przygotowania do rozpoczęcia inwestycji w infrastukturę naziemną. Uzyskanie wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych zajęło ponad dwa lata.

Przeprowadzone prace oraz plany Palomaru

Podczas styczniowej sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz, przedstawiciele Palomar Natural Resources podzielili się informacjami na temat przeprowadzonych oraz planowanych prac w gminie Rawicz. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją: PREZENTACJA

Palomar wkrótce rusza z pracami?

Firma Rawicz Energy będąca częścią Grupy Palomar Natural Resources jest na końcowym etapie uzyskiwania pozwoleń na budowę ośrodka oczyszczania gazu w Dębnie Polskim, strefy przyodwiertowej w Szymanowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz gazociągu przesyłowego do stacji przyłączeniowej przy KGZ Załęcze w Wodnikach. Na tym etapie prac procedura jest prowadzona przez Urząd Górniczy w Poznaniu.

Więcej informacji o gazowej inwestycji Palomaru

Palomar Natural Resources we współpracy z Urzędem Gminy Rawicz uruchamia specjalną zakładkę na stronie internetowej urzędu, gdzie zamieszczane będą informacje na temat prac związanych z  zagospodarowaniem złoża gazu ziemnego Rawicz.

DO GÓRY